cfare quhet kjo qe kalova

cfare quhet kjo qe kalova

Jam nje vajze 25 vjeçe ne lagje vdiq komshija ime ne fillim me erdhi keq po nuk pata gje ate mëngjes para se te ndodhte vdekja pash ne enderr nje plak te keqe kur ne dark po tregoja endrren burrit aty ndjeva nje frik te madhe dhe dava sekondash ne mendje me shfaqesh e vdekura fytyra e saj ate nate u sëmura me temp tani kam nje muaj qe me rri ne mendje emri asaj dhe i burrit me kujtohen ngjarjet qe përjetova kam si stres me rri ne mendje nate dite nuk e di se cfare quhet kjo qe kalova une ju lutem me ndihmoni cfare duhet te bej ku te drejtohem

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: