humb virgjerin

humb virgjerin

Pershendetje deshta 1 pytje kam shum dhimt kur boj seks per kēt smudem me humb virgjerin si mund ta bej

         

Një koment për “humb virgjerin”

  1. Pershendetje dhe faleminderit qe ke shkruar ketu.
    Mundohu te heqesh friken e dhimbjes, puno me veten tende per kete dhe jam e bindur qe do e keni me te lehte. Mundohu te mos jesh e kontraktuar. Gjithe te mirat.
    Elinda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: