kam rene nga mesimet

kam rene nga mesimet

Pershendetje! Jam nje vajze 17 vjecare. Jam ne gjimnaz dhe kam rene nga mesimet dhe mendoj se e kam pershkak te gjendjes sime psikologjike. Kam nevoje te flas me dike, dhe te shprehem per problemet e mija.

         

Një koment për “kam rene nga mesimet”

 1. admin says:

  Pershendetje e dashur,
  Te falenderojme qe ke zgjedhur Nuk je vet per te ndare shqetesimet tua. Per te biseduar drejtperdrejt me nje nga Ekspertet tane te ftojme te futesh ne chatin e faqes http://www.nukjevetem.al , po te nis edhe oraret kur psikologet jane ne chat https://www.nukjevetem.al/orari/
  Gjithashtu po te nis edhe nje video sesi mund te fillosh chat https://www.youtube.com/watch?v=ZjcLbXs-QxM&ab_channel=FondacioniTogetherAlbania
  Ose mund te na shkruash pak me teper ketu se cilat jane problematikat dhe veshtiresite qe po has qe te mund te te ndihmojme.
  Gjithe te mirat,
  Stafi i Nuk je vet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: