ciklin menstrual e kam 24 dite

ciklin menstrual e kam 24 dite

Pershendetje,jam 24 vjecare ciklin menstrual e kam 24 dite periodat me zgjasin 6-7 dite ,muajin e fundit kam pasur dhimbje shume dhe kam perdorur supozitor diclofenac i cili me ndali dhimbjet por edhe gjakderdhjen nuk pata si zakonisht ,tani pas 8 ditesh kam gjakderdhje ngjyre te kuqe sikur gjakderdhje menstruale theksoj se prej diten 14 kam pasur dhimbje gjinjesh,humbje oreksi,pagjumesi,ankth dhe stres.Nuk kam pasur marredhenje seksuale apo ndonje lendim. A duhet te brengosem dhe te shkoj te mjeku apo te pres ndaljen e gjakderdhjes? Flm paraprakisht.

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: