shtatzen 1 jav para ciklit

shtatzen 1 jav para ciklit

Përshendetje Desha me pyet a mund te ngelesh shtatzen 1 jav para ciklit menstrual sepse skamasnje shenjë per cilkin m3nstrual kam vetem ethe edhe më hahet shumë

         

2 komente për “shtatzen 1 jav para ciklit”

 1. admin says:

  Pershendetje dhe te falenderojme qe na ke shkruar!
  Mundesite per te mbetur shtatezane 1 jave para ciklit menstrual jane shume te vogla, nese cilki juaj vonohet akoma me shume per siguri ju sugjerojme te beni nje test shtatezanie.

  Gjithe te mirat
  Stafi i Nuk je vet

 2. Anonymous says:

  Faleminderit shum

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: