shtim peshe

shtim peshe

Pershendetje jom ni nėn 26 vjeqare kom problem me shtim peshe

         

Një koment për “shtim peshe”

  1. admin says:

    Pershendetje dhe te falenderojme qe ke shkruar ne faqen tone. Kuptoj qe shqetesimi juaj lidhet me peshen trupore por do te kemi nevoje per me shume detaje qe te mund te te japim edhe nje pergjigje me specifike? Te ftojme te na shkruash me teper se cfare te shqeteson dhe si ndihesh ti rreth kesaj.

    Mirepresim pergjigjen tende
    Gjithe te mirat,
    Stafi i Nuk je vet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: