kam djalin 3 vjete

kam djalin 3 vjete

mirdita kam djalin 3 vjete po shpesh her i ndodh qe mos haj azgje ska oreks dhe me pesh esht i dobet ja kam provu gjitha vitaminat po ska permisim vetem 3 kafshata han un jam shum e shqetsuar shum cfar te bej nuk e di as vet cfar me rekomandoni ju eshte cun shum i lazdruar ben shum naze dhe tane diten eshte ne levizje nuk ulet as 5 min jam ne halle te madh

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: