This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Mon Oct 26 3:47:51 2020 / +0000 GMT

a ka mundsi te jem shtazanPershendetje dr ju lutem kam nevoj per ndihem tende jam nje vajz me ka rekomandu doktorri clomid I kam pir dhe mbasi kam tentu per shtazani me dhimbte koka xhoksi me ishte rrit therje be fund te barkut dhimbje shpine marrje mendsh te vjella aromat I nigjoja po zakonet I kam pas me 22 mujin qe kaloj mire po kte muj mkan arrdhe me 26 a ka mundsi te jem shtazan a jo

 

 


Post date: 2020-08-26 12:17:53
Post date GMT: 2020-08-26 12:17:53
Post modified date: 2020-08-26 12:18:41
Post modified date GMT: 2020-08-26 12:18:41

Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. MS Word saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com