a ka mundsi te jem shtazan

a ka mundsi te jem shtazan

Pershendetje dr ju lutem kam nevoj per ndihem tende jam nje vajz me ka rekomandu doktorri clomid I kam pir dhe mbasi kam tentu per shtazani me dhimbte koka xhoksi me ishte rrit therje be fund te barkut dhimbje shpine marrje mendsh te vjella aromat I nigjoja po zakonet I kam pas me 22 mujin qe kaloj mire po kte muj mkan arrdhe me 26 a ka mundsi te jem shtazan a jo

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: