!!

!!

Pershendetje jam 21 vjeq : desha te di se qfar mund te jet dhe pse ndodh kur bie per te fjetur edhe ste merr gjumi tkoqitet trupi a me pa e me ni mun kshtu kur me men qut je po tvyn me tprek dikush me tkfjell gjithashtu edhe dora dridhet dallohet zgjat disa sekonda dhe ndodh shpesh

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: