This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Thu Aug 13 14:56:23 2020 / +0000 GMT

?Jam nje vajz 21 vjeqare para disa viteve kam pasur nje lidhje, pothuajse 4 vite fillimisht miqesi dhe pas 4viteve kemi filluar lidhje e cila ka zgjat 1 vjet e pak muaj ka qen lidhje shum e fort e sinqert dhe e qendrueshme ku muajt e fundit te saj kishim shum grindje xhelozi te tepert dhe kerkesa per te qen me afer njeri tjetrit dhe e kuptuan edhe familjart e mi (sepse te tij e dinin qe nga fillimi dhe para saj me njihnin si shoqen e tij te gjith ) dhe gjate asaj kohe kur gjithqka u rregullua me familjar, patem grindje te renda grindeshim dhe qanim te dy sepse nuk mundeshim te duronim edhe pse kishim dashuri te madhe dhe vendosen familjaret por edhe ne nga presioni i tepert edhe pse jo me aq deshir te ndahemi dhe qe nga ajo koh kan kaluar 3 vite e disa muaj qe ne jemi ndar dhe nuk kemi as nje lloj komunikimi mirpo nuk po mundem te harroj ende kam dhimbje ne zemer dhe mall per at dashuri aq te fort :( desha te di nese mund te ndodh ose nese do te na lidheshin kontaktet a do te ishte e mundur te funksiononte si me par ose me mir :(

 

 


Post date: 2020-06-18 14:28:57
Post date GMT: 2020-06-18 14:28:57
Post modified date: 2020-06-18 14:28:57
Post modified date GMT: 2020-06-18 14:28:57

Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. MS Word saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com