Pershendetje ju kisha lut tme ndihmoni nket situa

Pershendetje ju kisha lut tme ndihmoni nket situa

Pershendetje ju kisha lut tme ndihmoni nket situat . Kam pasur mardhenie anale per her te par dhe pas pak dite kan filluar dhimbje te tmershme ngjith organizmin kam kry kontrolla kom pas terapi per jashtqitje dhe stomak ankth etj. Por pasinkaluan dhimbjet e mdhaja tash jon ba mbi 3 muj qe ka ndodh aj gjest pa ndjenja . kom problem te ana e majt posht barkut therrje rrall her dhe dhembje por mrrin si e koqit ana e djatht dhe e majt e barkut mendoj se zorra e trash . Nuk po e di dikush me prvoj tm tregoj qka mund tjet apo kalon me kohen …

         

Një koment për “Pershendetje ju kisha lut tme ndihmoni nket situa”

  1. Pershendetje dhe faliminderit qe na keni shkruar.

    Nuk me duket qe shqetesimet e paraqitura te lidhen me ndonje patologji apo infeksion seksualisht te transmetueshem por me shume me baze stresi! Megjithate, per te perjashtuar cdo mundesi dhe shkak tjeter eshte e nevojshme nje vizite klinike tek nje mjek (infektolog, ose proktolog ose gastro-enterolog) dhe analizat nese sugjerohen!
    Dr.Arjan Harxhi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: