Kam 3 dite nje kam dhimbje e gjirit te majte

Kam 3 dite nje kam dhimbje e gjirit te majte

Pershendetje! Kam 3 dite nje kam dhimbje e gjirit te majte( e kam kontrolluar dhe nuk kam ndonje gjender) Para nje muaji kam pire dubhostan per te me ardhur cikli. Mbas ciklit nuk kisha me dhimbje tanu ne diten e 16 .e ka filluat nje dhimbje nje gjirin e majtee me dhemb shpatulla ( shpatulla me ka dhembur dhe here te tjera ka vite sidomos ne dimer) e kam dhe krahun e majte si te mpire. Me ben merak dhimbja w gjirit. Ju lutem me ndimoni me ndonje pergjigje. Theksoj se vetem dhimbje ndjej ne gjirin e majte asnje lloj shenje tjeter.

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: