burrin gjithmone e kam pasur shume xheloz

burrin gjithmone e kam pasur shume xheloz

pershendetje. jam nje grua e martuar me dy femije. burrin gjithmone e kam pasur shume xheloz por vitet e fundit mendon se e tradhetoj dhe me ben presion te vazhdueshem jam tip e qete dhe shume e ndjeshme por kohete e fundit nuk mundem te duroj me duket sikur po mbytem pas cdo debati,une asnjehere nuk dilja vetem por tani femijet jane rritur dhe jane ne pune dhe kohen me te madhe e kaloj vetem prandaj ai mendon qe une e tradhetoj, ndjehem shume keq nga fjalet e tij dhe dua te qaj dhe te rri gjith kohes shtrire duke menduar fjalet e tij , sapo ai ndryshon qendrim une sikur rilind. merzitem se ai nuk me beson por e di qe eshte shume e veshtire ti ndryshoj mendimin se ai eshte tip shume i veshtire nuk di cfare te bej jam shume keq

         

Një koment për “burrin gjithmone e kam pasur shume xheloz”

  1. Kosova says:

    Une jam 22 vjeç, dhe jam Xheloz ne extrem ,dhe e dashura me la per kete arsye , por nuk mund ta permisoj veten ,ka 1 vit qe as nuk kam tentuar te flas me ndonje femer më, sepse e di qe do behem psikopat me 100 mendime ne koke , dhe nuk me pushon nje ze ne koke duke me then , po te tradhton, po te genjen, nuk dua ta lendoj me askend sepse eshte gje e keqe te akuzosh pa fakte.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: