72h

72h

Pershendetje , me date 08 qershor kisha marrdhenie te pa mbrojtur , dhe pas 1 ore mora nje pilul urgjente , deshta te di sa jane shancat qe te mbes shtatzene ?

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: