Pershendetje!

Pershendetje!

Pershendetje! Bera nje test shtatzanie dhe rezultoi pozitiv pas 3 dite me filluan dhimbje ne fund te barkut dhe pastaj filloi gjakderdhje kam 5 dit aod dhe akoma sndalet gjakderdhja esht thuajse e njejt me menstruacionet qe kam pasur dhe ngjyr kuq dhe copa gjaku , por akoma skam mundur te konsultohem me ndonje mjek me duhet tpres deri ne termin ju lutem a mund te me tregoni sepae esht shtatzania ime e pare dhe jom me te vertet shum e shqetsuar ? Mendova se kam humbur femin tash me kur bej testin prap rezulton pozitiv ?

         

Një koment për “Pershendetje!”

 1. admin says:

  Pershendetje e dashur,

  Shpresoj se je duke kalu nje dite te mire.
  Per te dhene nje pergjigje sa me adekuate, eksperti apo ne kete rast gjinekologu yne duhet te dij edhe moshen tuaj te sakt.
  Ju lutem shtoni edhe moshen tuaj ne rubriken perkatese!

  NUK JE VET!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: