Pershendetjee

Pershendetjee

Pershendetjee. Me mundon shum fakti se nuk e di ende nese jam e virgjer a po jo sepse kam pas marredhenie ne mosh shum te re rreth 10-11 vjeqare me person rreth moshes timee po ne ate koh nuk kam dite cfqr dmth marredhenje apo qfar po beje , kur kam kryer marredhnje urinimin e kam pas me gjak sa me vjen turp te them per kete ras dhe as familaret mi nuk e din deri me tash nuk di se si te di per kete ceshtje so e kissha vlersu shum ndihmen .faleminderit

         

2 komente për “Pershendetjee”

 1. admin says:

  Pershendetje e dashur,

  Deri ne kthimin e pergjigjes perkatese te ftojme te ndegjosh kete video ku gjinekologu i faqes NUKJEVET flet per virgjinitetin ne aspekt mjekesor.
  https://www.youtube.com/watch?v=KmqoQg1-BJE

  Te urojme nje dite te mire,
  Stafi Nuk Je Vet!

 2. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

  Unë mendoj që janë gjëra që ndodhin dhe nuk duhet preokupuar më këtë. Shpresoj në mirekuptim edhe nga partneri.Mundeni edhe ta vizitoni Gjinekologun për detale.Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: