……….??????

……….??????

Pershendetje , kam ni vjet qe jam martu me.burrin jam njoft ma mir n martes un kam qene e virgjer me.te pom pengon qe ka pas mardhenje me.nje vajz t vergjigjer qe ska qen shiptare dhe qe ajo e ka dasht po ky u nda veq qe ska qen shiptare ma e leht mu kish dok mem pas tradhtu me naj kurv tash se qe i ka perjetu me.at vajze t njejtat gjana qe i ka perjetu me mu.?? Ky mu m ka than qe ka dasht gruen me.pas shiptare pershkak traditave e me ngu burrin ,e tash une po ndina keq se pe kam at ndjenjen qe ky pom sheh veq siperfaqesisht e virgjert e meqme shiptare edhe qe e ngon burrin veq qeto kan vler per ta e jo dashnija qe kam nevoj mem dhan

         

3 komente për “……….??????”

 1. Mika says:

  E nderuar a mundesh me na sqaru pak ai at mardhanie a e ka pas para a pasi qe jeni bashk?

 2. Anonymous says:

  Para se me qen me mu e ka pas at lidhje ,ama tash mue pem pengon fakti qe ka pas femer t virgjer para meje e mue pom.doket vetja qe sjom e veqant per ta edhe qe em ka dasht mue veq qe jam shiptare e me.i njek traditat e me kan ai komandanti e un ushtari

 3. Emine Doda says:

  Pershendetje Liridona,
  Te falenderoj qe ke besuar ne sherbimin tone dhe qe na ke shkruar. Ne letren e derguar e ke
  pershkruar shume mire situaten tende dhe menyren se si po ndjehesh. Eshte e vertete qe ne
  traditen tone ende vazhdojne te vlersohen dhe te ju jepet nje vemendje me e madhe disa gjerave
  me siperfaqsore (disa nga keto i permend ne letren tende), ndersa nje vemendje me e pakte i’u
  jepet ndjenjave esenciale per nje lidhje te caktuar, sic eshte psh dashuria. Mirepo shpesh here kjo
  nuk do te thote qe dashuria nuk eshte prezente, por ajo nuk artikulohet apo nuk thuhet me fjale.
  Pastaj dashuria mund te shfaqet ne forma te ndryshme varesisht si e sheh persni ate! Por, me
  trego, si ka qene martesa jote deri ne momentin qe e ke kuptuar kete lidhje nga e kaluara e
  bashkshortit tend? A ke ndjere dashuri nga ai deri ne kete moment? Si eshte momentalisht
  mardhenia juaj? Me shkruaj perseri dhe me trego per keto gjera dhe bashkarisht mund te
  diskutojme edhe metutje. Mos hezito te shkruash perseri, deri atehere cdo te mire per ty.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: