Pershendetje jam 20 vjec kam pas proteza fikse per dy vite
Ka 4 muaj qe i kam largu dhembet kan fillu mu kthy ngjendjen e meparshme po nuk pe kam kete problem brenga ime eshte a eshte normal me u luhat dhembet pasi mjeku im me ka then pasi qe dy vite ata kan pas presion tani jan liruar dhe eshte normale te luhaten shkon kohe deri te stabilizohen a eshte e vertet apo dhembet jane demtuar dhe ska me kthim . Levizja vrehet kur i shtyej me dore ose kur i kercellis dhembet vrehet pak
Ju lutem ndimomeni jam ne gjendje te keqe

         

3 komente për “”

  1. oki says:

    hejj un kam pas rastin e njejt si tjuvin jo duhet me shku mi qit proteza tjera jan si pllastik ato duhet mu qit si i ke hek protezat fikse . shko sa ma shpejt mi ngjit ato se nqoft se nuk i qet osht rrezik dhembet me tu kthy ngjendje qysh i ke pas

  2. Anonymous says:

    Pershendetje a e ke mbajt aparatin e nates sepse nese nuk mbaben aparatet osht normale qe levizin sepse dhembet kan ber levizje te medha gjat terapis per ate arsye kthehen siq kan qene me heret

  3. Anonymous says:

    Po e kam mbajt edhe e mbaj ende po tash e kam harru qe po kthehen ngjendjen e ma hershme jam tu friksu qe po me bin dhembet se po mlevizin ? A eshte normle

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: