Pershendetje

Pershendetje

Pershendetje per stafin tuaj, jam vajze 16vjeqe nga gjakova dhe kam probleme serioze me shikim,ky problem mu ka shfaq para pothuaj 2viteve njeher i leht ndersa tani sa ne ndonje largsi tcaktuar nuk mund te dalloj a ka objekt ose njeri apo jo.Friksohem se a mund me ardh deri te verbimi i tersishem,tek doktori kam pak frik me shku per arsye se prind menoj qe kan me m’akuzu shum se kjo o si pasoj e telfonit(nfakt menoj ashtu eshte).Pres pergjigje.Shume faleminderit

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: