Pershendetje

Pershendetje

Pershendetje stafi nukjevet!!doja te ju pyesja se un jam e lidhur me nje djal edhe familja e tij eshte ne dijeni per lidhjen ton ndersa familja ime jo.Kam rreth 3vite qe jemi ne lidhje por kur prinderit e mi e kuptuan qe jam me te nuk me lejuan te jem me te, por un lidhjen e kam vazhduar sepse e dua shum. Kam frik te ju tregoj familjes qe jam me te sepse mendoj qe do te kundershtojn perseri dhe nuk dua ta humbas, por ne te njejten koh kam deshir te ju tregoj. Si thuani a ka gjasa qe familja ime te kundershtoj perseri????
P.s familja ime kundershtoi sepse isha 15 vjeqe ne mosh shum te hershme dhe sepse ai ishte me prejardhje nga fshati.
Faleminderit per ndihmen!❤️

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: