@“@“

@“@“

Mfalni pse spo i ktheni pergjiget qe 3 jav ju kom bo nje pytje ,ju lutem te jeni me aktiv pak

         

2 komente për “@“@“”

  1. admin says:

    Pershendetje i nderuar. A mundeni te na tregoni se qfare ka qene pyetja juaj ne menyre qe te kontrollojme per ndonje problem te mundshem ne te cilin kemi mundur te hasim pasi qe ju keni bere pyetjen tuaj. Faleminderit qe na shkurani.
    ME respekt stafi NUKJEVET.

    1. Adelina says:

      Pytja ime ka qen per mosbesim , kur dikush e humb besimin dhe asesi nuk te beson me , edhe nesw i jep koh sepse besimi e di qe nuk ndertohet aq leht por u ben vite qe spo kalon dhe mendon qe sjam vetvetja dhe aktrroj qfar me kishit prorozu te bej ne kete rast ? Sepse sjam ende e martuar , dhe mendoj qe kur me ka afer vetes me shef qdo dit dhe ndertohet besimi ?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: