Prsh

Prsh

Prsh jam nje vajz 16 vjc dhe buzet ne pjesen intime jan shum te medha (labia minora dmth), nuk kam pasur mardhenie por jam e shqetsuar per te ardhmen nqs do ti pengonte te dashurit ky problem ?

         

2 komente për “Prsh”

  1. MM says:

    Eshte gje normale tek femrat, tek disa femra ju rriten me shume buzet e tek disa te tjerave jo. Nuk ka gje per tu shqetesuar

  2. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Ju keni lindur me at formë të buzëve dhe miret si normale,pa brengosje. Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: