Pershendetja stafi desha me ju

Pershendetja stafi desha me ju

Pershendetja stafi desha me ju ti ndaj do gjera qe me pengoj me shpres q le sadopak me ndimoni,se pari jam tip qe jom shum me komplekse dhe mundona me arrit gjithqka perfekt rreth vetetvestes dhe jom shum njeri me stres gjithqka qka boj e boj me stres me panik edhe shumicen e rastev deshtoj veq prej stresit.Shpesh her shumicen e rastev e shof veten n at gjendje tum rre zemra pakontroll edhe tu i honger thojt edhe kur e paramenoje per qka jom tu u stresav shum per ni sen palidhje (p.sh qka ko me vesh neser).Edhe jom teper e ndishme as ni pik sjom e fort ni qen me pa rruges n gjendje mjerushme ja nisi me kajt.Edhe shumicen e rastev jom gjendje me dal prej vetes veq tjert me dal t knaqt me mu edhe apet n fund kerkush sta din.Sidomos koht e fundit jom shum keq jom tu u gajlu per sene qaq palidhje sa edhe Kg kom humb shum edhe jom tu e shkatrru veten.Kisha dasht prej juve ndim si psikolog profesional qe jeni mem ndimu me largu veten ka kjo monotoni edhe mem ndimu rreth senev qe me ju largu stresit t perditshem ndonje kshill

         

Një koment për “Pershendetja stafi desha me ju”

  1. Anonim says:

    Pershendetje
    Un mendoj qe mendja i kontrollon veprimet, paniken e qdo sen qe munet met shqetsu ty n ket rast, mjafton me punu ma shum me veten, me ja bo pytjen vetes a ja vlen mu stresu per sene t thjeshta .

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: