This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Mon Jul 22 10:23:54 2019 / +0000 GMT

Pershendetje..Jam nje vajze 22 vjece..


Pershendetje..Jam nje vajze 22 vjece..Kam me shume se 6 muaj e ndjej veten shume keq.Ndjej trupin shume te lodhur, shpesh keputje, kam dhe nje dhimbje ne anen e majt nga ana e zemres qe shpesh me shqeteson shume, ka raste sikur me duket si nje dhimbje qe me shtrengon ne gjoksin e majte dhe sdo te me leshoje kurre, kam shume dhimbje koke,me duket sikur me merren mend,sikur do me bjer te fiket nga casti ne cast. Ka dhe raste kur e ndjej trupin sikur kam ndonje pesh te madhe mbi vete,dhe ma rendon trupin,dhe smarr dot as frym ..Skam as guximjn per te ber dicka per vete...Kam marr dhe mjekime per ankthin mbi 3 muaj ..por nuk shoh asnje ndryshim. Kam dhe rrahje te zemres te shpejta..ndjej sikur gjith trupi me rreh..saqe dhe un vet jam merzitur me kete situat,saqe ndonjeher me duket sikur sdo ja dal kurr per te dal nga kjo situat qe jam tani..Shkoj neper spitale dhe te gjith me thon qe nuk ke asgje ke vetem ndjenjen e ankthit dhe frikes.Kam ber cdo analiz te mundshme dhe te gjitha me dalin ne rregull..Tani se di se cfar te bej..Me jepni ndonje mendim,sygjerim doktoresh😔😔😔😔😔
Post date: 2018-05-11 07:02:43
Post date GMT: 2018-05-11 07:02:43
Post modified date: 2018-05-14 08:16:26
Post modified date GMT: 2018-05-14 08:16:26
Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. HTML saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com