This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Mon Jul 22 10:02:13 2019 / +0000 GMT

dua nje djaldua nje djal ishim shum mir kur ai filloj te largohej jemi ne je lagje ne nje klas dhe filloj nuk fliste me shante i kerkova te bisedonim por nuk erdhi pas asaj kohe tani ka filluar shikohemi ne sy ama nuk flasim ndihem shum keq qe nuk flasim pervec ksaj nuk di as arsyen pse sflasim nuk me tregon

kam dhe nje problem tjeter cuni qe dua un ka nje shok qe ai ka rene ne dashuri me mua dhe ma ka thene tani personi qe nuk flas pra cuni qe dua kur luajtem njeher nje loj me beri nje pyetje dhe pyetja ishte ke ke shok te ngusht dhe me pas tha emrin e shokut te ti por mu duk i merzitur kur beri pyetjen dhe pasi mori pergjigje na un u largua direkt nuk e di pse kam parandjenjen se ai me do edhe pse ska cte bje ndoshta sdi ca te bej

 

 


Post date: 2018-05-09 13:47:56
Post date GMT: 2018-05-09 13:47:56
Post modified date: 2018-05-09 13:48:17
Post modified date GMT: 2018-05-09 13:48:17

Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. MS Word saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com