This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Sat Dec 14 2:28:14 2019 / +0000 GMT

Jam 17 vjeqareJam 17 vjeqare kam folur me nje djal kur isha 14 vjet.Fillova lidhjen kur i mbusha 15vjet pastaj lidhja jon zgjat deri para 4 muaj pasi qe un bera me at seks dhe fatkeqsisht skisha gjak derdhje dhe pse kisha dhimt te mdhaja shum kjo na ndau pasi qe ne e donim shum njeri tjerin.Por aj menoi qe un kisha ber me diko tjter tinxa kti normal edhe nje dit dhe me ofendoi ne menyrat mat mundshme.Eun e pa vullnet e pa shpres po vazhdoj ende sot e 4muaj.Nukedi qfar do te ndodh me fatin tim por e di per vetemtime qe jam shkatrruar ne kejy mnyrat e mundshme.Nuk dua te martohem normal dhe nuk me mer kerkush mua pasi qe nuk kiha gjakderdhje kurr n jeten time 😔E urrej veten pse egistoj dhe shum e deshpruar jam per lidhjen time qe mbaroj pa asni faj dhe smund te jem kurr e qet mo nket jet pasi qe sdija si tja shpjegoja ati se heren e par e kam ber veten me te por fatkeqsisht nuk qiti gjak normal dhe un deshirowa ta beja ti tregoja qe jam e tij por keshtu e kishte shkruar Zoti permu 😓

 

 


Post date: 2018-04-10 15:04:16
Post date GMT: 2018-04-10 15:04:16
Post modified date: 2018-04-10 15:05:03
Post modified date GMT: 2018-04-10 15:05:03

Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. MS Word saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com