Pershendetje doja te pyesja
Kur je duke ndenjur nganjehere e ndjej tek penisi sikur po prishem mund te me thot dikush cfare eshte dhe keto dite me rrjedh nje si leng jeshil gje qe e dalloj tek breket.
Ju lutem me tregoni sa me shpejt

         

Një koment për “”

 1. admin says:

  Pershendetje,

  Faminderit qe ndate me ne shqtesimin e juaj, per te marre nje pergjgje te plote, duhet selektuar edhe mosha, e cila ne rastin e juaj mungon. Gjithashtu nuk keni oerzgjedhur titull per pyetjen e juaj ose nje pseudonimin.
  Po shpresojme se do e gjeni pergjegjen tuaj.
  Ju urojme gjithe te mirat,
  Stafi i Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: