Prsh. Desha ta di se a esht normale qe vajza 9 vjeqare te mastrubuoj dhe te arrij orgazmen dhe pse ndodh kjo ne ket mosh kaq te re!!!?

         

Një koment për “”

 1. admin says:

  Pershendetje,

  Familinderit qe na keni besuar brengen e juaj. Per te ju ofruar nje keshille te mirefillete na duhen disa informata baze. Ju nuk keni selektuar moshe dhe gjinin, dhe nuk keni perzgjedhur nje pseudonim ne baze te cilit zakonisht edhe e gjeni pergjegjen e juaj.
  Ju lutem te shenoni edhe ne cfare relacioni jeni me personin ne fjale, apo pyetja eshte thjeshte hipotetike.

  Gjithe te mirat,
  Stafi i Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: