?????????

?????????

: si duket cipa kur te jesh virgjine qfar forme ka vagina ju lutem tregomni ……….

         

2 komente për “?????????”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Cipa e virgjerise eshte e vendosur ne hyrje te vagines.Ndersa vagina eshte e gjate 7-10 cm por mundet te ndyshoj thellesin dhe gjeresine gjate jetes seksuale,Perndryshe paraqet edhe rrugen perfundimtare te lindjes.Dr Premtimi

  2. lirka says:

    je a po nuk je virgjine vagina nuk e ndrron formen ajo e ka formen e njejt..cipa e virgjersi eshte e vendosur ne fillim te vagines ajo nuk mund te shihet me syy per shkak te pozites ku eshte e vendosur (EDHE VAGINA ESHTE ORGAN I MBRENDSHEM )Per me dit je apo nuk je virgjine duhet te besh vizit te gjinekologu.. po nese nuk ke pas mardhenje seksuasle apo nuk ke futur diqka ne vagin qe ka formen e penisit e qe munb me shkatrru himenen nuk e humb virgjerin ne raste te ralla virgjerija humbet nga ndonje urcim ose lendim te organit gjenital….Nuk jam gjinekologe po kam lezuar shum per virgjerin edhe kam ber vizit te ni gjilekoge ..kshillohu me ndnje gjinekolge

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: