*******

*******

Jom kan me ni lidhje me ni djal ama e kom harru edhe mami im e ka ditedhe kur jom kan n e lidhje me ate djalinai me ka qu letra mu une i kom qky masi qe i kom lexuama letrat qe ja kom qu une atij ai i ka halaedhe motra e tij me urren mu shum zdi pseedhe ajo po ka qef ato letra me ja kallzu vllaut tem ma te madh veq per inati temin sepse babi im nuk e din askush veq mami im edhe ajo po don me ja dhon letrat vllaut tem se e din qe vllau jem ja jep babit tem edhe babi im um rrah muu edhe tashti si poe thirr dikush babin tem une meniher po tutna po thom o zoti jem garant motra e atij djalit:( ose si po i thot vllau babit:bab ko me te tregu diqka meniher po mendoj mos e ka kuptu per at ltrat edhe tani kuku per mu po ama joedhe vllau jem nuk e din halatashti ajo motra e atij djalit gjith pom tut po thot ko me ja tregu letrat edhe po tutna shum spo di qka me bojo shum SAD

         

6 komente për “*******”

 1. Mr. Sci. Arta Hyseni Zeqiri - Psikologe says:

  PershendetjeKuptoj qe per lidhjen tuaj ka pasur njohuri vetem nena juaj. A keni biseduar me ish-dashurin tuaj rreth kesaj gjere? Apo nuk keni pasur mundesi ta beni nje gje te tille? Bisedoni me nenen tuaj derisa ajo veq e din per ju dy dhe bisedoni te gjeni nje zgjidhje per te miren e dyjave. Mund te bisedosh edhe me motren e te ish-dashurit tuaj qe te sqaroni se qka eshte ajo qe po ju mundon dhe te arrinin te hiqni mospajtimet ne mes ju.

 2. Mr. Sci. Arta Hyseni Zeqiri - Psikologe says:

  PershendetjeNe jeten e perditshme hasim njerez jo vetem qe na pelqejn por edhe qe nuk na pelqejn por kjo nuk nekupton qe te kemi frike te flasim me ta. Mund te theksoni vetem brengen tuaj per letrat dhe te shihni qellimin e saj se qka do te beje rreth kesaj. Nuk keni theksuar se a keni biseduar me ish-dashurin tuaj rreth ketij problemi qe deshiron ta shkaktoj motra e tij. Qka eshte ajo qe ju mendoni se ajo ia ka inat ju?? Mendoni dhe sqaroj gjerat se e rendesishme eshte qka ndjenj ajo. Mendoni gjerat mire dhe merrni veprimin qe te sqaroni punen e letrae tuaja dhe do te hiqni stresin prej supeve tuaja.

 3. Mr. Sci. Arta Hyseni Zeqiri - Psikologe says:

  PershendetjeKuptoj ate qe po thua per motren. Gjithashtu kuptoj qe ne baze te gjithe gjerave, motres dhe te tjereve, theksoni se ish-dashuri juaj ka ndjenja per ju? Tash eshte nje qeshtje tjeter, diqka qe ju jeni ne dileme se qka te vendosni. Derisa jeni ne kere gjendje, kuptoj qe ndoshta edhe ju keni ndjenja per te, nese nuk gaboj? Sidoqofte, ju sqaroni gjerat mire me prinderit tuaj, bisedoni dhe mund te keni ndonje te aferm te besueshme qe te konsultoheni me drejtperdrejte. Sugjeroj qe te mos shpejtoni me veprimet e tuaja, mendoni gjerat me kujdes dhe do te jeni me te gatshme te vendosni per ate qe mendoni se eshte me mire per ju.

 4. Koment nga të tjerët says:

  Ahuuu jeter gajle mos paq nuk ka qka me t’baa as vllauu e as babi jot veq tregoj mamit ton krejt ket punë edhe nese kii faj mos ja le vetit fajet po edhe mos e akuzo shum at djalin se munet muu bo ma e madhe edhe mami jot i tregon babit ton se qyre ky djal qka i ka boo qikes ton. Pot thom mos ta nin 100% jom i sigurt qe nuk ka femra nket jet qe i afrohet 1 burri edhe i thot merri kto letra lexoj se kshyre qika jote qka i ka quu vllaut tem ose kan pas lidhjee po ishalla nuk n’dodh po edhe me n’dodh ti thuj un kto letra nuk i kom qu ti thuj babit ton qe ata ma kan inati edhe i kan shkruu vet e um thojn muu qe i kom quu po edhe krejt nese zbulohen mos ta nin hiqqq se tek e fundit ti je qika tyne e mir e keqe e qatynve prindve je ata per 1 djal nuk mujn met myttt Harro atoo(MOS FOL ME AT MOTREN E ATI DJALI SE AJO SIPAS TEJE TA KA INATI ASAJ NUK JA NIN PSE TI JE N’POZIT JO T’FAVORSHME PER TYY HIQ MAA MOS I FOL AS ATI DJALI E AS MOTRES VET AMO KET PUN PER MOS MI JU FOL BONE VEQ KUR E KE RREGULLU PUNEN MIR ME MAMIN TON )KSHTU MAMIR SQAROJE KET PUN ME MAMIN TON AMO GJEJE MOMENTIN E DUHUR PER KET PUN E JO KUR MAMI JOT ESHTE NERVOZ EDHE TII MI THAN T’MYT PO GJEJE 1 MOMENT KUR OSHT N’DISPONIM EDHE MENOJE MIR MA PERPARA QKA PI THUU EDHE MLEDHI FORCAT EDHE SHPREHUU ISHALLA KALON MIR N’KET SITUAT PO KJOO PER MU OSHT ME MLEDH MEN PER TJERA HER.KALO MIR

 5. ******* says:

   Une spo di qka me i than motres te atij djalit ajo shum tip nervoz edhe ma ka inati shum une zdi qka me i than

 6. XXXXXX says:

  Ajo motra e atij djalit ma ka inat kinse sa kam qen un ne lidhje me vllaun e saj une i kam folur asaj a tashti nuk i foli bile as qe e kqyri.Tashti ai djali hala me don sepse ne shkoll hala me kqyr.Edhe kur don me kalu rruges veq ka une afrohet edhe si te kaloj une veq fol me zo te madh kishe po foli me shok ama ai e ka vetem sa me me terhjek vemendje,e une spo di qka me boo

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: