ka rreth 1 muj qe kur une kam pasur marredhenie seksuale

ka rreth 1 muj qe kur une kam pasur marredhenie seksuale

përshendetje, kam nje pyetje per dr. premtimin. ka rreth 1 muj qe kur une kam pasur marredhenie seksuale per her te pare, dhe qe nga ajo dite e kam ber diku 4 her dhe qdo her kam gjakderdhje pas perfundimit te marredheniev seksuale, kam filluar te shqetesohem shume pasi qe skam degjuar me par rreth kesaj… gjithashtu kam shume dhimbje qdo her e ndjej te njejten dhimbje si nga hera e pare… me padurim pres pergjigjjen. faleminderit

         

Një koment për “ka rreth 1 muj qe kur une kam pasur marredhenie seksuale”

  1. nukjevet says:

    E nderuar,sheno titullin e temes ne menyre qe ne te pergjigjemi sepse ka shume pyetje dhe nuk mund te gjejme pa titull te temes.Faleminderit per pyetjen!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: