ciklin e menstracionev

ciklin e menstracionev

Pershendetje Nje pytje per Dr.Premtimin Doktor ciklin e menstracioneve nuk e kam pasur asnjher me rregull ka ndodh qe ndonje muaj sme kan ardhur Hiq. Para ni viti e kam pas ni abort Kam pas shum probleme mandej me menstracione. kam ber nje kontroll te gjinekologu me ka then qe mitra eshte mir ne gjendje normal veq ndoshta eshte pasoj e infeksionit me ka sugjeru me bo papa testin. ne mujin e kalun nuk pata cikel hiq veq 23 pika per nja 4 dit.a osht e mundur qe si pasoj e infeksionit mos me te ardh mestracionet hiq Nese mundesh mem ndihmu me naj kshill sa do pak falemnderit shum

         

Një koment për “ciklin e menstracionev”

  1. nukjevet says:

    E nderuar,sheno titullin e temes ne menyre qe ne te pergjigjemi sepse ka shume pyetje dhe nuk mund te gjejme pa titull te temes.Faleminderit per pyetjen!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: