1234

1234

Pershendetje jam nje vajze 28 vjeqare jam ne lidhje me nje djale qe nje kohe dhe qe nga fillimi e dim qe ne fund eshte e pamundur te jem bashke, e duam njerin tjeterin kjo e ka bere qe hala te jemi bashke nje keshille si te largohem nga ai.Ka me muaj qe nuk jam mire jam e zbrazet ,merzitem shpesh dhe qaj nihem e pa fuqishme e pa vlere por se nuk e di perse.Kohen e fundit edhe per shkak te situates qe jemi nervozohem dhe jam bere edhe me keq.Nuk po muj me gjet cka eshte ajo qe po me shqeteson apo me mungon.
Faleminderit!

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: