1 javë para ciklit

1 javë para ciklit

Bera marrdhenia 1 javë para ciklit, nese kam mbetë shtatzen a te nderpritet cikli që ne kete muaj menjeher?

         

Një koment për “1 javë para ciklit”

  1. admin says:

    Pershendetje dhe faleminderit qe ke shkruar.
    Cikli nderpritet nese jeni shtatezene. Eshte e veshtire te perjashtohet shtatzania 100%, keshtu qe ngelet vec te presesh. Te rekomandoj qe nese ke mardhenie te rregullta, te konsultohesh per nje metode kontraceptive qe te mos ndodhesh ne nje situate te tille serish. Gjithe te mirat.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: