😔

😔

Pershendetje, jam ne hall te madh, para tri jave filloi tu mu skuq ne mes gjoksit lekura, edhe kruarje, pastaj mu perhap edhe pak nga gjoksi perveq mesit ajo skuqje, cdo dite e me keq me puqerrza te imta me kruarje vazhdimisht me skuqje te madhe edhe irritim, djegje ngapak, se di cfare te bej, shpresoj mos te jete dicka e keqe, ne fillim mendova se alergji ose ndonje djerse se pjesa intime e gjoksi paksa i madh, por jo ende vazhdon, e di se do te me thuani vizito mjekun, po deri ne vizite shpresoj qe te marre ndonje pergjigje nga ju e dhashte zoti mos te kem ndonje semundje te lekures!
Faleminderit shume.

         

2 komente për “😔”

 1. Anonymous says:

  Pershendetje
  Nuk esht ndonje semundje edhe un e kam kte problem esht thjesht alergji ndoshta nga pluhuri ose nga stresi
  ☺️

 2. MD. Dialeta Dauti says:

  E nderuar
  Pikerisht Alergologu dhe Dermatologu jane ata qe duhet te kerkoni ndihme,keta jane profesionist qe mirren me qeshtje shendetesore prandaj nuk duhet te hezitoni ti vizitoni profesionist e kesaj qeshtjeje,Proplemi qe keni ne lekure duhet te shifet patjeter me sy qe te mund te ipet nje diagnoze e mirefillt dhe tretman adekuat.
  me nderime

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: