Pyetjet e Fundit

ilacet per ankth

Nje pyetje per psikologet …A permbajne droge ilacet qe jepen per kurimin e ankthit..Dhe a ndikojne negativisht mbi shendetin ,kane efekte anesore..Nese i nderpret cafre behet ..Jam ne hall sdua ti pi ilacet per ankthin kam mare frikke qe kur lexova qe permbajne lend narkotike..ilaci qe po mar eshte Entac 10mg ..cfare me thoni per […]

diabet

Pershendetje. Me faleni per shqetesimin deshiroje te ju pyes ndihem rreth diabetit ju lutem… Guraja ime eshte shtatezen e kemi femijen e pare mir po ne muajine shtate tash ju ka paraqit diabeti e jam bere merak rreth ushqimit qfar duhet te ngrene sakte se une jetoj ne france mi kan spjegu mjekt gjerat por […]

Perionda

Pershendetje.Jam 14 vjeqare dhe periodat me kane ardhur para 1 viti.Kam pas çrregullime dhe nuk me kane ardhur 2 ose 3 muaj me se shumti.Por kete here nuk me kane ardhur nga gushti dhe u bene 4 muaj.Ju lutem me ndihmoni.A eshte diqka trashegimi sepse edhe mami im thote se nuk i kane ardhur per […]

virgjinteti

psh kam nje pytje reth virgjinteti jam nje vjaz 22 vjeq a mundet me gisht me hup virgjirin ju lutem t m ndimoni se jam e fejume po pa dashje kam fut gishtit po gjak derdhje s kam pas pas ni ore mestracionet jom bo ju lutem se jam shum e trishtume

Lajmet

PLOTESONI PYETESORIN

June 27, 2017

Ky pyetësor është formuluar për të kuptuar më shumë rreth njohurive të shoqërisë kosovare mbi shëndetin mendor dhe atë fizik, shkallës së stigmës, e cila e përcjellë kërkimin e ndihmës profesionale. Poashtu ky pyetësor dëshiron të vlerësoj kënaqësinë e përdoruesve të webfaqes www.nukjevet.net Ju lusim që të ndani pak nga koha juaj për të plotësuar […]

Video

Nukjevet

March 17, 2016

Na përcjellni edhe në: