Pyetjet e Fundit

dridhen duart

Pershendetje deshta te di a osht problemi qe me dridhen duart te kafet qe pi shum apo ka ndonje preblem tjeter une kafe perafersiaht 5 deri 10 I pi ne ditje ky problem ka afer 1 muj qe me ndodh qdo mengjes flm per mirekuptim

dhimbje nder sqetull

Prsh Kam dhimbje ne sqetull dhe krahu i majt me dhemb nuk e di si do tja bej

Ferki organit gjenital

Pershendetje Ju lus tme pergjigjeni ne Kete pytje sa me qart Pytja eshte drejtuar ekspertit te gjinekologjis Kur mastrubon, vetem me ferkim me dore te organit gjenital dhe arrin knaqesii sa te mbulohet gjith trupi nga djerset A mund ta demtoj keshtu himenin dhe a ndikon kjo form ne prishjen e virgjeris nese aplikohet per […]

kam dhimbje te forta ne gjoks

Pershendetje jam 30 vjec dhe kam dy vjet qe kam dhimbje te forta ne gjoks tek nofullat krahet dhe mbas shpine, kam bere nje sere analizash qe nga ekg eko te zemres cdo gje por perseri nuk me ka dale gje dhr vazhdoj ti kem keto probleme kam edhe veshtiresi ne frymemarje ju lutem me […]

Lajmet

Të dashur përdorues të uebfaqes sonë

August 17, 2016

Në kuadër të projektit për këshillim online www.nukjevet.net dhe pjesë e aktiviteteve për shënimin e 6 vjetorit të kësaj platforme, Fondacioni Together Kosova organizon panelin diskutues me temën “Roli i këshillimit online për rininë kosovare”. Ne ftojmë dhe inkurajojmë fuqishëm rininë kosovare e sidomos përdoruesit e platformës www.nukjevet.net të na bashkohen dhe të ndajnë përshtypjet […]

Video

Nukjevet

March 17, 2016

Na përcjellni edhe në: