Pyetjet e Fundit

Ankthi

Pershendetje per t gjith! Deshta me e nda ni pjese t jetes tem jo t kendshme me juve t cilen po pres prej juve qka do qoft nje kshill apo diqka besomni qe kini me mujt mem ndihmu e sidomos nese osht dikush qe ka kalu nto, jom 21 vjeqare jom me ni gjendje shum […]

Pershendetje. Tash jam ne klasen e 9

Pershendetje. Tash jam ne klasen e 9 dhe vitin tjeter do jem ne klasen e 10. Jam ne mes dy zgjedhjeve mes drejtimit shoqeror dhe natyror. A mundet najkush te me tregoj se cilat lende jane ne drejtimin natyror??

Tahikardija

Pershendetje desha te bej nje pytje rreth tahikaridis gjat gjith kohes edhe ne qetsi te plot pulsi im esht diku 110 rrahjeve ne minut kam vizituar kardiologun me ka then mund te jet nga gjendrat teroidne dhe te gjita analizat me kan dal ne rregull , gjat lezivjes rritet edhe me shum lodhem shpejt a […]

Pershendetje jam 5 jave shtatzen

Pershendetje jam 5 jave shtatzen mbrem kam pas shum ethe ne trup dhembje ne fund te barkut edhe shpines jam pastru me uj shum shum te ngrohet dhe dhimbjet me kalun por me kapi temperatur shum e lart por nuk e kam dit qe nuk esht mir mu pastru me uj te ngrohet a duhet […]

Lajmet

PLOTESONI PYETESORIN

June 27, 2017

Ky pyetësor është formuluar për të kuptuar më shumë rreth njohurive të shoqërisë kosovare mbi shëndetin mendor dhe atë fizik, shkallës së stigmës, e cila e përcjellë kërkimin e ndihmës profesionale. Poashtu ky pyetësor dëshiron të vlerësoj kënaqësinë e përdoruesve të webfaqes www.nukjevet.net Ju lusim që të ndani pak nga koha juaj për të plotësuar […]

Video

Nukjevet

March 17, 2016

Na përcjellni edhe në: