Pyetjet e Fundit

shtatzani

Jam 19 vjec dua te ngelem shtatzan po spo arrij te ngelem periodat i kam te rregullta madje gjithmon me vin 2dit para dates se tyre se di kur ndodh evolimi tek un se kuptoj p sh cikli me ka ardh me 19 me zgjasin 5 dit ne cfar dite ndodh evolimi ne kte rast […]

.ju lutem me ndihmoni.

Pershendetje.doc.kam broblem me frymarjen.nuk mbushem dot me ajer.sekrecione nuk kam mendoj se jan te jo te njoma dhe nuk dalin gjat kollitjes.jam kuruar me rekomandimet e mjekut me antibiotik ampula i/m.jam permiresuar nje fare kohe pastaj perseri e ndjej kete veshtiresi…ju lutem me ndihmoni.

drejtuar ekspertit te gjinekologjis

Ferki organit gjenital Pershendetje Ju lus tme pergjigjeni ne Kete pytje sa me qart Pytja eshte drejtuar ekspertit te gjinekologjis Kur mastrubon, vetem me ferkim me dore te organit gjenital dhe arrin knaqesii sa te mbulohet gjith trupi nga djerset A mund ta demtoj keshtu himenin dhe a ndikon kjo form ne prishjen e virgjeris […]

Zemra

Pershendetje stafi, nuk e di a kam problem me zemer apo qfare eshte kjo e ndjej se kam rrahje te crregullta te zemres papritur me vjen nje e rrahur e shpejt dhe pastaj ndalet ajo me jep shqetsim te madh une kam bere shum kontrolle te kardiologu ekg eshte mir ehokardiografia eshte mir doktori me […]

Lajmet

Të dashur përdorues të uebfaqes sonë

August 17, 2016

Në kuadër të projektit për këshillim online www.nukjevet.net dhe pjesë e aktiviteteve për shënimin e 6 vjetorit të kësaj platforme, Fondacioni Together Kosova organizon panelin diskutues me temën “Roli i këshillimit online për rininë kosovare”. Ne ftojmë dhe inkurajojmë fuqishëm rininë kosovare e sidomos përdoruesit e platformës www.nukjevet.net të na bashkohen dhe të ndajnë përshtypjet […]

Video

Nukjevet

March 17, 2016

Na përcjellni edhe në: