Pyetjet e Fundit

cikli menstrual

Pershendetje. Kisha nje pytje per ju jam 18 vjeqare cikli menstrual gjithmon ka qen i regullt tek une gjithmone me cikl kam qen ne dateen 18/19 mirpo tani jam e shqetesuar pse ende sjam me cikl . Shpresoj qe pytjen do e lexoni tani qe te kem nje pergjigjje te shpejt.

Probleme me penisin

ndonjehere kur me ngritet penisi me trashet shume dhe nuk ndjej shume kenaqesi ndersa pas masturbimit me rri si i mpire penisi dhe ndjej si plogeshti ose sikur me djeg.. cfar kam ju lutem sepse shqetesohem shume , une ndonjehere pi edhe eglonyl per marramendje a mund te jete nga keto barna me tregoni

Gjakederrdhje ne shtatzani

Pershendetje..jam shtatzan kam 6jav sipas meje ndersa mjekja mthot se kam 4jav mbas 3dite qe pata kontroll fillon gjakdherja me ngjyr te erret nuk kam pak gjakderdhje po si normal perioda kam qen ne spital menjeher por aty me than bebja osht ende ne miter por nuk ka rrahje te zemres dhe se duhet te […]

i fejuari

Ju lutem me ndihmoni..një psikolog te me ndihmojë….jam e fejuar prej 2 vjetësh,….problemi qëndron se i fejuari është njëri qe nxehet shpejt,dhe shpërthen për gabimet e mia..me ofendon ne mënyrën me të ulët qe ekziston….kur shkojmë mirë,dhe princeshe me thotë..jam e vetëdijshme për gabimet e mia sepse perfekte nuk mund te jem,por ato qe ai […]

Lajmet

Video ligjerata

December 23, 2014

Duke u bazuar ne pytjet me te shpeshta qe kemi marre nga ju, dhe me qellim qe te ju ofrojme sa me shume informata rreth ceshtjeve, te cilat me se shumti ju preokupojne, per ju kemi pregaditur disa video ligjerata edukativo-informuese.

Video

Elisa Berdica – Ankthi

April 2, 2015

nukjevet

Na përcjellni edhe në: