Pyetjet e Fundit

mesimi

Pershendetje! Ju kisha lutur te me ndihmoni sepse me te vertet nuk po mundem te mesoj, edhe ata pak qe i mesoj i harroj shum shpejt. Kam shum stres dhe harroj teper, nuk jam ne gjendje as libren ta kap dhe te mesoj. Kjo gje po me ndodh gati nje wit sepse me heret kam […]

masturbimi

pershendetje ..jam nje vajz 22 vjeq ..edhee masturboj po teper rrall.. po kur masturboj sikur e arroj ate knaqesin shpejt .. a ka ndonje problem ose a ka me pas ndonje probleme nese e arrij kenaqesinn shum shpejt .ju lutem me tregoni

djersitje te tepert

Pershendetje vellau im 15 vjeqar tash e nje koh te gjat ka djersitje te tepert ne duar dhe ne kembe, ter kohen i ka duart dhe kembet te djersitura, jemi te shqetesuar a mund te na rekomandoni diqka apo duhet te bejme ndonje trajtim, ju jam shum mirnjohese dhe falenderuese per keshilla dhe sugjerime

vjehrren me ofendon

prsh kam nje hall te madh kam prb me vjehrren me ofendon mua familjen time e shtin burrin per mu dhe para ktij me ofendojn asgje nuk flet ky sme mbron kam dhe djalin gre muaj nuk di qte bej jetoj ne zvicer qe ni vit jam ktu nuk di qat bej ju lutem me […]

Lajmet

Përshëndetje

May 3, 2016

Të dashur miq, kemi kënaqësinë të ju informojmë se Partnerëve të Nuk Je Vet ju bashkangjitet edhe kompania e suksesshme IPKO. Falenderojmë IPKO-në për gatishmërinë për të na ndihmuar dhe juve për besimin në faqën tonë Nuk Je Vet. Stafi Nuk Je Vet!

Video

Nukjevet

March 17, 2016

Na përcjellni edhe në: