Pyetjet e Fundit

Jam ndar me fr

Jam ndar me fr dhe jam shum keq qdo sekond e kam ne mendje dhe qdo nat e shoh ne enderr

Kontraceptivet

Pershendetje! Kam filluar me perdorimin e kontraceptiveve per here te pare . Kam marre tabletat sipas udhezimeve , tableten e pare ne diten e pare te menstr. I kam perdorur cdo dite ne kohe te njejte. Tani eshte dita e 10-te e perdorimit te tabletave , periodat ( menstru.) me kane kaluar , mirepo prape […]

Ankthi

sh .kam nje dilem un qe nje vit kam problem me crregullimin e ankthit qe ne korrik te vitit te kaluar ne fillim me filloi nga njohja me nje vajz qe ne fillim me pelqeu por duke folur me sms filluan me vinin vetem mendime negative mpirje koke djersitje nrm simptomat e ankthit .mbas nje […]

Mastruboj Qdo Dit

Pershendetje. Jam nje djal 20 vjeq mirpo qysh nga mosha e pubertetit pothuajse qdo dit mastrubohem dhe shikoj shum porno. Sado qe mundohem ta ndaloj kete zakon prap nuk mundem,tash kam fillu me u shqetsu se mos me ben keq per shendetin mastrubimi i perditshem. Ju lutem me kshilloni se si ta ndaloj kete zakon

Lajmet

Përshendetje miq të Nuk Je Vet

July 8, 2016

Ju ftojmë të shikoni më poshtë një video e cila ju shpjegon se si mund të bëni një pyetje në portalin www.nukjevet.net.Eshtë e rëndesishme që pyetja juaj të përmbajë një titull, një tekst ku të përshkruani shqetësimin tuaj, si dhe një pseudonim, se bashku me te dhenat tuaja si gjinia dhe mosha. Ju rekomandojmë që […]

Video

Nukjevet

March 17, 2016

Na përcjellni edhe në: