Pyetjet e Fundit

virgjiniteti

pershendetje temaa jem fillon ktuu isha ne lidhje me njee djal po thujase 4 muaj mir po njee ditt ai me futii gishtinn dhee unee nuk endjeja fare qe eka futur as dhimbje nuk kisha as gjakk gjithashtu as ndjenja porr kam filluar te qmendemm ngaa ajose akam humbur vergjinitetin ju lutemm njee pergjigjeee ju […]

Jashqitje me gjak

Pershendetje un kam shum dhimbje ne zorren e trashe kur dal jasht me duket sikur kam nje puckerr aty brenda,sikur e lendoj ate pucrren dhe me del gjithmon gjak,gjaku ka ngjyr kuq te hapur,kam edhe diarre ju lutem nje prgj. Faleminderit

vetvrasja

tung une jam geti deshta pys rreth ankthit apo depresionit qfar esht kjo gjendje keshtu nuk e di simptomat e ankthit i kam pasur prej gushtit marramendje te vjellura rrahje e shpejt e zemres rendim ne koke harres e tepert derisa kalova ne deralizm jeta mu duke si enderr edhe deralizimin e kalova disi edhe […]

NDIHME^ do behem ‘NUSE’

Pershendetje. Jam nje vajze 20 vjeqare.Gjithmone kam qene e shendetshme,nuk semurem,nuk pij alkoohol,as duhan,jam ajo qe pij vetem lengje me vitamina,ha vetem gjera te shendetshme,pemet jan te preferuaarat e mija,gjithashtu ha edhe qokollada cdo dite. Ushqimi qe une ha eshte i pregaditur me kujdes nga mami im dhe eshte shume i shendetshem.Ne jetojme e Gjermani,dhe […]

Lajmet

Video ligjerata

Dhjetor 23, 2014

Duke u bazuar ne pytjet me te shpeshta qe kemi marre nga ju, dhe me qellim qe te ju ofrojme sa me shume informata rreth ceshtjeve, te cilat me se shumti ju preokupojne, per ju kemi pregaditur disa video ligjerata edukativo-informuese.

Video

Valdet Plakolli – Koncentrimi në mësim

Dhjetor 18, 2014

nukjevet

Na përcjellni edhe në: