Pyetjet e Fundit

dhimbje hundes

pershendetje me duhet ndima e nje mjekut, jam shum e brengosur kam nje dhimbje nga hunda me duket qe me shkon deri te syri sikur me esht zvogluar paska syri se di ku esht problemi ndonjeher kur e preki hunden me dhemb nga ana djatht e majta jo vetem ana djath deri te syri me […]

Pse i fejumi im nuk me flet fjal te mira

Me falni mirpo kam nje problem me te fejuarin ai kurr nuk me thrret ne telefon apo ndonje mezash kurr nuk mthot fjal te embla dashurie a dot thot qe nuk i pelqej mo se jam shum ne stres sdi qka te bej a cili mundet me qen.problemi un mundona me kan shum e mir […]

Fakulteti

Pershendetje, NUKJEVET. Kam has ne probleme gjate orientimit ne karriere. Edhe pse deshire e imja eshte lenda e Matematikes, prinderit dhe shoqeria ne pergjithesi , me rekomandojne disa lemije te tjere, si Arkitektura, Mjeksia. Ndonjehere kam frike dhe une , dhe shikoj anen materiale, por perseri mendoj se matematika eshte nje drejtim i mire ,dhe […]

nuk ndjej asgje gjate seksit

Pse nuk ndjej asgje gjate seksit edhe pse kam humbur virgjerin? Para nje muaji kam humbur virgjerin dhe nuk kam pasur gjakderdhje dhe as nuk kam ndjere ndonje kenaqesi. As tani qe kryejm maredhenie nuk ndjej asgje, perveq dhimbjes. Pse ndodh kjo dhe a eshte ndonje gje serioze? Faleminderit.

Lajmet

Video ligjerata

Dhjetor 23, 2014

Duke u bazuar ne pytjet me te shpeshta qe kemi marre nga ju, dhe me qellim qe te ju ofrojme sa me shume informata rreth ceshtjeve, te cilat me se shumti ju preokupojne, per ju kemi pregaditur disa video ligjerata edukativo-informuese.

Video

Me ju i ndajme tregimet e jetes

Dhjetor 17, 2014

nukjevet

Na përcjellni edhe në: