Pyetjet e Fundit

nuk e di qfar te bej

ju lutem qka po me ndodh kam pas nje mardhanje tpambrojur me nje prostitut qe nje vit e gjys ama tash kam vrejtur se kam do vija tzeza nen thonj qka do me than kjo ju lutem qka tbej me ndihmoni pash zotin se jam shum ne hall …simptomat e tanishem jan skam perqendrim e […]

Cikli menstrual

Pershendetje… – Jam nje vajze 20 vjec, kam problem me ciklin menstrual nuk e kam te rregullt. Menstruacionet i kam pas me 23 janar dhe i kam perfundu me 27 janar, tash jemi ne fund te muajit shkurt dhe mua ende nuk me kan ardhur menstruacionet. A mund te e spjegoni shkaqet e crregullimit te […]

shtatzani

Pershendetje desha te bej pytje per shtatzani ne kohen e ovullimit kam ber mardhenie me bashkshortin esht liruar brenda gjoksi me dhemb qe nga koha e ovullimit me dhembin shum kan edhe pak dhimbje herpas here ne fund te barkut a mund te jet kjo shtatzani theksoi se dhimbja e gjoksit nuk me ka zvatur […]

Po me mundon

Jam 21 vjece tash kam mu martu por e kam ni hall. Burrin tem e du shum edhe aj mu e mrespekton shum, mu spom len rahat e kalumja qka kam ba . Mardhanje skam pas kurr me kerkan dmth jam e virgjer por kam dal me djem kam pas disa lidhje vetem jemi puth […]

Lajmet

Pyetesori per Orientimin ne Karriere

Shkurt 12, 2015

Te gjithe perdoruesit e web faqes tone, i njoftojme se mund te fillojne t`a shfrytezojne edhe sherbimin tone “Orientimi ne Karriere” i cili behet permes klikimit ne opcionin “Orientohu” dhe plotesimit te pyetesorit. Këto pyetje janë dizajnuar për të ju ndihmuar mbi atë se çka dëshironi në karrierën e juaj, cilat janë sferat e kompetencave tuaja, […]

Video

Ajete Kërqeli – Depresioni

Dhjetor 18, 2014

nukjevet

Na përcjellni edhe në: