Pyetjet e Fundit

Karriera

Kom nevoj per ndihme,nuk kom kurfar orientimi per fakultet e prej tij nvaret e ardhmja ime,kom shume stres,qysh me bo zgjidhje

nuk kam shkuar tek mjeku

Pershendetje Doja tju beja nje pyetje? Kam skuqje tek penisi posht kokes sa thoji, edhe disa pika te vogla pak me poshte, por nuk e di cfar pomade te perdor, nuk kam shkuar tek mjeku

impotenca

Pershendetje te nderuar desha ta baj nje pyetje. Un jam i fejuar sa her qe dua te bej mardhenie me te fejuaren nuk me ngrihet koplet vetem pak. E kur nuk jam me te kur bisedojm ne tel per seks me ngrihet shum mir, por kur jam me te jo. Kam degju per impotencen diqka […]

pasojat e internetit

INTERNETI ESHTE NJE PROBLEM QE PO FILLON TI JAPI EFEKTET E TI ANESORE . PYETJA IME ESHTE SA TE RREZIKUAR JEMI NE NGA AVANCIMI I INTERNETIT SEPSE SA VJEN DHE BEHET ME SHUME I PASHMANGESHEM NGA ANA PSIKOLOGJIKE

Lajmet

Te dashur miq te nukjevet

May 25, 2016

Duke marre shkas nga pyetjet tuaja te shumta se si duhet parashtuar pyetje ne uebfaqen tone dhe si te gjeni pergjigjet ne pyetjet tuaja, po e ndajme serish me ju videon permes se ciles mund te informoheni saktesisht se si duhet bere pyetje dhe gjetur pergjigje. Dite te mbare, Stafi i nukjevet!

Video

Nukjevet

March 17, 2016

Na përcjellni edhe në: