Pyetjet e Fundit

Puna dhe familja

Pershendetje, kam 3 muaj qe punoj si shitese ne nje dyqan. Fale Zotit pronari dhe manaxheri jane njerez te mire dhe te kuptueshem. mirepo une kam filluar te mos e kem me shume deshire punen, pasi nuk kam asnje dite pushim, dhe punoj pa nderprerje 8 ore cdo dite. me shqeteson gjithashtu edhe ideja qe […]

Era e keqe e gojes

Prsh, kam vene re qe bajamet jane me vrima dhe aty grumbullohet ushqim. I pastroj vazhdimisht por era e keqe e gojes nuk iken. Esht e padurueshme. Nuk mund te flas me njerez se kam turp. Madje edhe vet nuk e ndiej mir gojen. Shpesh e kam te hidhur dhe nk e duroj dot eren. […]

kam lexuar ky esht infeksion vaginal

Pershendetje ,jam 17 vjece dhe kam kryer mardhenie seksuale pa perdorur masa mbrojtese por i dashuri im esht i sigurt qe nuk esht derdhur gje brenda dhe qe nuk ka rreziqe ,por qe prej 3 ditesh masi kam kryer mardhenie per here te fundit kam disa njolla te bardha ne pjesen e brendshme te vagines […]

A ka me.mujt me jetu jeten pa kto probleme qe pom shkatrrojne

Pershendetje per stafin edhe gjith lexusit e kti website qe.pres.nga te gjith me jepin.pergjigje.rreth ksaj qe mu.pom.brengos po ju flas per.gjendjen e tanishme qe jam.ne.depresion mirpo edhe.me.heret para se me ardh deri te depresioni skam qen i.lumtur ndoshta jam.kan tu vujt nga ankthi per.nje.koh gjat mirpo nuk e kam ditur per.momentin jam gjendje teper.tkeqe qe […]

Lajmet

Pyetesori per Orientimin ne Karriere

February 12, 2015

Te gjithe perdoruesit e web faqes tone, i njoftojme se mund te fillojne t`a shfrytezojne edhe sherbimin tone “Orientimi ne Karriere” i cili behet permes klikimit ne opcionin “Orientohu” dhe plotesimit te pyetesorit. Këto pyetje janë dizajnuar për të ju ndihmuar mbi atë se çka dëshironi në karrierën e juaj, cilat janë sferat e kompetencave tuaja, […]

Video

Elisa Berdica – Ankthi

April 2, 2015

nukjevet

Na përcjellni edhe në: