Pyetjet e Fundit

hcg

Ku mund te bej 1 analiz hcg? f 27

a eshte 7zan???

Jam nje 24 vjecar dhe kete muaj kam kryer marrdhenie me te dashuren …kam perdorur masa mbrojtese. ..dhe nuk kam derdhur spermen Brenda …jam I sigurt qe ska ndodh as1 gabim …por ajo eshte e shqetsuar pasu po I vonojn periodat 8 dit A eshte e mundur qe ajo te ket ngel 7zan apo mund […]

penis i vogel

un jam nje djal 15 vjec dae e kam penisin 4 centimerta te ngritur tani me kane filluar te me dalin qime por te kembet nuk kam fare qime as ne sqetulla as mustaqe nuk kam fare cfare mund te beje

Pyetje Dr. Premtimit

Pershendetje Dr. Premtim Me 13 Shtator pata marrdhenie te pambrojtura me te dashurin tim, por ai nuk u derdh brenda, (megjithate une e di qe pika te spermes mund te kete edhe para se te ndodh ejakulimi andaj po frikesohem) Pastaj me 1 tetor patem marredhenie serish, por une nje mbremje perpara e mora nje […]

Lajmet

Të dashur përdorues të uebfaqes sonë

August 17, 2016

Në kuadër të projektit për këshillim online www.nukjevet.net dhe pjesë e aktiviteteve për shënimin e 6 vjetorit të kësaj platforme, Fondacioni Together Kosova organizon panelin diskutues me temën “Roli i këshillimit online për rininë kosovare”. Ne ftojmë dhe inkurajojmë fuqishëm rininë kosovare e sidomos përdoruesit e platformës www.nukjevet.net të na bashkohen dhe të ndajnë përshtypjet […]

Video

Nukjevet

March 17, 2016

Na përcjellni edhe në: