Pyetjet e Fundit

ESHTE NJE PYETJE URGJENT. JU LUTEM ME KTHENI PERGJIGJET SA ME SHPEJT BRENDA KESAJ JAVE JU LUTEM….

Pershendetje jam vajze qe e vuajtur, e lenduar e zhgenjyer, e stresuar…. Nga ai qe kisha u ndava pergjithmone dhe nuk kam shum qe jam ndare. Me date 25 Mars 2015 une rastesisht futem ne google dhe shikoj nje gazete kur aty shkruani cdo kush nr qe te u njihni me njerin-tjetrit dhe me tej […]

virgjiniteti

pershendetje temaa jem fillon ktuu isha ne lidhje me njee djal po thujase 4 muaj mir po njee ditt ai me futii gishtinn dhee unee nuk endjeja fare qe eka futur as dhimbje nuk kisha as gjakk gjithashtu as ndjenja porr kam filluar te qmendemm ngaa ajose akam humbur vergjinitetin ju lutemm njee pergjigjeee ju […]

Jashqitje me gjak

Pershendetje un kam shum dhimbje ne zorren e trashe kur dal jasht me duket sikur kam nje puckerr aty brenda,sikur e lendoj ate pucrren dhe me del gjithmon gjak,gjaku ka ngjyr kuq te hapur,kam edhe diarre ju lutem nje prgj. Faleminderit

vetvrasja

tung une jam geti deshta pys rreth ankthit apo depresionit qfar esht kjo gjendje keshtu nuk e di simptomat e ankthit i kam pasur prej gushtit marramendje te vjellura rrahje e shpejt e zemres rendim ne koke harres e tepert derisa kalova ne deralizm jeta mu duke si enderr edhe deralizimin e kalova disi edhe […]

Lajmet

Video ligjerata

Dhjetor 23, 2014

Duke u bazuar ne pytjet me te shpeshta qe kemi marre nga ju, dhe me qellim qe te ju ofrojme sa me shume informata rreth ceshtjeve, te cilat me se shumti ju preokupojne, per ju kemi pregaditur disa video ligjerata edukativo-informuese.

Video

Valdet Plakolli – Koncentrimi në mësim

Dhjetor 18, 2014

nukjevet

Na përcjellni edhe në: